28 maja w Domu Kopernika gościliśmy studentów z Freiburga w ramach wymiany studenckiej.
Wspólnie rozmawialiśmy o mniejszości niemieckiej w Polsce, jej historii oraz działalności.
Goście mieli również okazję zwiedzić Dom Kopernika i poznać jego historię.
Dziękujemy za ciekawe spotkanie i inspirujące rozmowy!