Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Olsztyńskiego Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej, wybrany podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Stowarzyszenia w dniu 28 kwietnia 2026 r., na swoim pierwszym posiedzeniu ukonstytuował się w następującym składzie:
Ponadto Komisja Rewizyjna, będąca organem nadzorującym działalność Stowarzyszenia, ukonstytuowała się następująco:
Nowo wybranym Członkom Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy powodzenia, wielu sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz Olsztyńskiego Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej. Dziękujemy również za gotowość do podjęcia tej odpowiedzialnej funkcji.