02 listopada 2020

Mniejszości na scenie!

Dzień Mniejszości Narodowych i Etnicznych odbędzie się w nowej, wirtualnej rzeczywistości. Tak jak obiecaliśmy, mamy dla Was nie lada wyzwanie! ? Dla Was, to znaczy dla przedstawicieli wszystkich mniejszości narodowych i etnicznych w Polsce. Pokażcie nam siebie!

Zasady są proste. Wystarczy pod tym postem konkursowym  na stronie https://www.facebook.com/AGDMpl/posts/2864100747154097 opublikować komentarz, a w nim dowolną formę prezentacji Waszej grupy mniejszościowej. Mogą to być zdjęcia, filmiki, piosenki, wiersze, obrazy, komiksy… Forma jest dowolna. Komisja konkursowa zdecyduje, kto wygra nagrodę główną, a jest nią nowoczesny zestaw do nauki języka niemieckiego z urządzeniem Sita. Ten, kto uzyska największą liczbę polubień swojego komentarza zdobywa nagrodę publiczności, a jest to czytnik e-booków Amazon Kindle 10 wraz z zestawem książek i gadżetów Olsztyńskiego Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej. Do zdobycia jeszcze parę fajnych nagród. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem wyzwania (znajduje się w komentarzu pod postem konkursowym oraz tutaj: https://padlet.com/annakazanska/jpwa1jdjsv45ldwu). Na Wasze prace czekamy od 2 do 30 listopada 2020. Wyniki podamy 9 grudnia 2020. Spotkajmy się na naszej wirtualnej scenie! Powodzenia ?Regulamin konkurs DMN

Projekt jest współfinansowany ze środków Bawarskiego Ministerstwa Pracy, Rodziny i Spraw Społecznych oraz Konsulatu Generalnego RFN w Gdańsku.

Skip to content