Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu „Maibaum”, które odbyło się 22.05.2026 w Domu Kopernika! 🌳🔥
Spotkaliśmy się przy grillu oraz wspólnie kultywowaliśmy tradycję stawiania Maibaum. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy razem spędzić ten wyjątkowy czas w miłej i przyjaznej atmosferze.
Dziękujemy za obecność, zaangażowanie i wspólnie stworzone chwile. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 😊
Projekt jest finansowany ze środków Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, przekazywanych za pośrednictwem Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce. Ponadto projekt jest współfinansowany przez Bawarskie Ministerstwo Rodziny, Pracy i Spraw Socjalnych.